CHEESE PRODUCTION

КРАФТОВА СИРОВАРНЯ MILK VILLAGE

Крафтова сироварня Milk Village розташованана території комплексу Olympic Village.

Лінія переробки молока марки СВВ-10, яка встановлена на нашій крафтовій сироварні відповідає вимогам системи УкрСЕПРО та дозволяє випускати широкий асортимент продукції відповідно до сучасних технологічних норм і правил, з дотриманням послідовності технологічних операцій. 

На Лінії можливо здійснити приймання молока і його очищення, тимчасове зберігання, охолодження або нагрівання при необхідності, високотонке очищення при сепаруванні й нормалізацію молока, що необхідно при виробленні різних видів молочної продукції (пастеризоване молоко, кисломолочні продукти, сир, м’який сир, масло вершкове та ін.)

На лінії сироварні Milk Village можливо здійснити пастеризацію молока при високих температурних режимах (ряжанка, топлене молоко ін.), а також автоматична підтримка необхідних температурних режимів, що дозволяє виробляти найширший асортимент сирів розсолів і кисломолочних продуктів. За рахунок розвиненої системи теплопередаючих поверхонь, наявності мішалки, а також за рахунок системи примусової рециркуляції теплоносія здійснюється швидке нагрівання та охолодження молока.

 Універсальність нашого обладнання дозволяє виробляти висококонкурентну молочну продукцію (органік), що користується на ринку великим попитом. 

Cироварня Milk Village виготовляє найсмачніші крафтові сири та молочну продукцію, яку ви можете придбати у магазині Milk Village

EN / UA